• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy 30 minut w termach ma sens?
#1
Zastanawiam się nad krótkim wejściem 30-minutowym do Term BUKOVINA. Czy w ogóle opłaca się wchodzić na tak krótko? Chciałbym tylko szybko się zregenerować po szlaku.
  Odpowiedz
#2
Takie krótkie wejście ma sens, jeśli dokładnie to jest Twoim celem – szybka regeneracja albo krótki trening. Jeżeli znasz obiekt i wiesz, gdzie kierować się od razu po wejściu, to 30 minut naprawdę wystarczy, by wskoczyć na chwilę do wody termalnej i rozluźnić mięśnie po wysiłku. Te bilety są właśnie stworzone z myślą o osobach, które wpadają na moment, np. po intensywnym dniu w górach. Gdybyś jednak chciał skorzystać z większej liczby atrakcji lub po prostu odpocząć dłużej, 30 minut może okazać się za krótkie. Jak coś, to temat szerzej opisany jest pod tym adresem internetowym: https://www.termybukovina.pl/blog/ile-go...h-bukovina
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości